| marya10 a întrebat:

Imi place de un baiat foarte mult! el nu stie asta dar cele mai multe dintre prietenele mele stiu asta! el mi-a pus o porecla tampita! stiti cumva cum pot sa il fac sa nu mai imi spuna asa? fundita!

2 răspunsuri:
| Eyke a răspuns:

Pai ti-o pus porecla din asta sa te vada nervoasa si lui ai place de tine si nu stie cum sa ti-o arate asa suntem noi baieti facem lucrui idioate sa aratam fetelor ca le placem, incearca sai gasesti si lui o porecla pe masura sa vedeti ce o sa va distrati si apropia in acelasi timp

| marya10 explică (pentru Eyke):

Mersi mult pentru raspuns!