| xDirectioner5 a întrebat:

Intrebare urgenta! Mie imi place de un baiat, cei care mi-au raspuns la intrebari stiu deja asta, azi a stat foarte mult timp cu mine, m-a chemat cu el la suc, mi-a zis o gluma destul de tampita dar se zicea fetei/ baiatului pe care il placi, prietenele mele zic ca el ma place, dar el zice ca-i place de una dintr-a12-a. Ajutoor! Ce sa-i zic sa ma bag in seama cu el, e pe facebook, m-a intrebat ce fac, am zis bine, dar ce sa-l mai intreb? Ajutor!

7 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

E sigur un paravan.Se da pe langa ea sa te faca geloasa.Arata-i ca esti geloasa, spune-i ca esti.Joaca-te si tu cu el.Te place sigur!

| sensualus a răspuns:

Uh ce asa desperarehappy il vrei pentru ceva mai mult ca prieten?

| xDirectioner5 explică:

Multumesc mult tuturor! V-as da tuturor funda, dar nu e posibil, m-ati ajutat mult, dar nu mai stiu ce sa cred, prietena mea zice ca ma place, o colega la fel, dar mie nu mi se pare ca este asa, mi se pare ca ma vede decat ca o prietena! sad

| MihaiElenaP a răspuns:

Poate e doar un paravan chestia cu cea de-12-a sau poate din pacate chiar asa e...eu zic sa ii faci jocul si va pica singur in el.

| xDirectioner5 explică (pentru MihaiElenaP):

Multumesc mult, dar nu cred ca e un paravan, pentru ca acum cateva zile chiar se dadea pe langa ea, dar si cu mine sta zilnic, se uita la mine, zambeste! Nu stiu ce sa mai fac!

| MihaiElenaP a răspuns (pentru xDirectioner5):

Cum iti ziceam...fa-i jocul sau rasplateste-l cu aceeiasi moneda dar in acelasi timp poti aduce si apropo-uri deocheate despre voi ca sa vezi cum reactioneaza.

| ConsuelaRegina a răspuns:

Spre exemplu, ai putea sa-l intrebi si tu ce face si raspunde i mai concret, nu doar bine...