| Scooby1997 a întrebat:

Imi place de un baiat, iar noi am fost impreuna si el zice ca nu mai vrea sa fim impreuna, dar ma tot invita in oras..sunt confuza.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

De ce nu-i adresezi in mod direct aceasta intrebarea. Ai putea sa-i ceri explicatii, deoarece este logic sa fii intrigata.Procedand astfel in urma raspunsului primit, ti-ai putea explica care este motivul unui astfel de comportament din moment ce la un moment dat s-a rupt relatia, din cate deduc din vina/cauza lui. Lasa rusine si actioneaza. Pa, pa.

| SkyPilot a răspuns:

Ai auzit de "friends zone"? Si fetele pot sa fie in ea. Te vede ca pe o amica, dar nu ca pe o iubita. Nu prea ai ce face, din friends zone este aproape imposibil sa iesi.

| pitikaaluuii a răspuns:

Poate ca, chiar nu mai vrea sa fiti impreuna dar vrea sa pastrati relatia de prietenie ...si te cam afli in friends zone asa ca succes sa iesi de acolo...

| Scooby1997 explică:

Nu stiu...noi am fost impreuna vara trecuta..si de atunci vorbim..foarte mult si iesim in parc..si multe chestii, dar faza e ca.i-am zis sa vina si prietena mea Madalina (care e si amica lui) si a zis sa nu vina, sa mergem doar noi.