| Aℓεxąηdяą a întrebat:

Imi place de un baiat.si el zice ca ma place dar la baieti le spune ca sunt tocilara. ce sa fac? ajutati-ma! imi lace mult de el!

Răspuns Câştigător
| Mystique a răspuns:

Doar zice ca te place? Ar trebui sa iti si demonstreze, de obicei baietii care fac prea usor declaratii, nu le simt cu adevarat, dar nu e mereu valabil asta, poate zice asta ca sa te incerce, sa vada cum reactionezi si in functie de asta sa "actioneze", cat despre faptul ca le spune baietilor ca esti tocilara.hm...depinde si ce varsta aveti voi, cred ca inca sunteti mici.

2 răspunsuri:
| Aℓεxąηdяą explică:

El cica imi spune tocilara pentru ca sunt desteapta... dar cred ca ma minte...habar n-am ce sa cred!

| flory_8565 a răspuns:

Dupa ce zici u inseamna caii e rusine sa se afiseze cu tine pe strada, deci scapa de reputatia ta de:"tocilara" si propune-i sa fiti impreunawinking