| IoanaIonuca a întrebat:

Imi place de un coleg de clasa, cum as putea sa-mi dau seama daca si el ma place? Imi place sa cred ca da, insa uneori se comporta tare ciudat.

5 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Nu știu, vorbește cu el pe facebook. Nu sunteți voi generația facebook.
Deci, prin urmare e bine să-l întrebi pe facebook ori să-l întrebi face 2 face, să-l iei de o parte.

| IoanaIonuca explică (pentru Anonimuserr):

Vorbim, insa niciodata n-am ajuns la o discutie de genul, batem apropouri ca unul ii face celuilalt ziua mai frumoasa, ne trimitem poze cu cupluri dragute, etc. Dar nu, n-as putea sa-i spun asta.

| Divy a răspuns:

Îl întrebi dacă îi place de cineva din clasă, și toți ne comportăm ciudat

| IoanaIonuca explică (pentru Divy):

Ma refeream ciudat in sensul ca uneori imi da impresia ca-i place de mine si alteori nu.

| Divy a răspuns:

Stiu pentru ca e greu sa gasesti o persoana la care sa-ti placa absolut tot si mai ales mereu