| IoanaIonuca a întrebat:

Imi place de un baiat, cum as putea sa-mi dau seama daca si el? Stiu ca se spune ca fetele isi dau seama de asta, imi place sa cred ca da, insa uneori se comporta tare ciudat. Mai rau sau nu, depinde de situatie, e ca suntem in aceeasi clasa.

3 răspunsuri:
| MaryIngerPazitor a răspuns:

Buna!
La fel ca tine, si eu am trecut prin asta. La varsta adolescentei, baietii sunt mai "teribilisti" si ca sa ii atraga atentia fetei pe care o plac, ar face orice laughing Acum, depinde de la caz la caz; incearca sa ii analizezi comportamentul si sa mai aflii cate ceva si de la prietenii lui/ alti colegi cu care se intelege. Pana la urma, iti vei da tu singura seama daca te place sau nu. Daca ii pasa de tine, te complimenteaza, te incurajeaza, e posibil sa te indrageasca. Dar de asta iti poti da seama doar tu.
O seara frumoasa! happy

| RAY a răspuns:

Ce varste aveti?

| IoanaIonuca explică (pentru RAY):

17 ani avem.