| Miss Sintetic a întrebat:

Imi place de un tip, si el este cu o colega de. a mea. Eu cred ca tine la ea, ei stiu ca nu. i pasa pentru ca sta cu el numai sa o faca pe o alta geloasa. Eu vorbesc cu el, vine mereu la mine sa ma salute sau sa stam de vorba si o data m. a sarutat pe gat. Credeti ca ma place? Adica am sanse sa fie prietenul meu in viitor?

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

Ai avea sanse. Si daca prietena ta nu il place.Profita.winking

3 răspunsuri:
| Miss Sintetic explică:

Pai oricum ea nu tine la el.Si nici macar nu. i place de el.Sta cu el ca sa. i dem unei proaste ca roiesc baietii in jurul ei. Deci pana la urma nu ii fur nimic.

| Miss Sintetic explică:

Nu mai conteaza s.au despartit. Sia cum e pr meu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e frumos ce faci tu? tie ti-ar placea ca, colega ta sa-ti ia prietenul sau sa-i faca curte?