| motanelul9597 a întrebat:

Imi place foarte mult de o fata, dar nu stiu daca si ea ma place. Avand in vedere faptele presupun ca da. imi zambeste tot timpul cand ma vede, se baga in seama cu mine cand ma vede singur, mi-a zis ca sunt dragut.
Astept parerea voastra. Multumesc. big grin

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Îți recomand citirea acestui articol

http://www.tpu.ro/......t-inspira/

| motanelul9597 explică (pentru Azµre):

Am citit articolul tau, foarte bun, unele semne se intampla, de ex de fiecare data cand dau ochii cu ea ma intreaba dk poate sa ma pupe, eu sunt cam timid de felul meu nu prea stiu cum sa fac primul pas.

| motanelul9597 explică (pentru Azµre):

Prin urmatorul pas vreau sa zic sa o invit in oras

| motanelul9597 explică (pentru motanelul9597):

Prin primul pas ma refer sa o scot in oras

| lolylolypops a răspuns (pentru Azµre):

Cum le stii tu pe toate, foarte bun articolul!

| Azµre a răspuns (pentru lolylolypops):

Mă descurc happy încerc să supraviețuiesc în această junglă laughing

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E clar ca te place. la treaba sau o s-o vezi cu altul care a avut curaj sa-i ceara sa iasa in oras.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexaAle09 a răspuns:

Daca vrei sa afli daca si ea te place de ce nu o intrebi? Prima data vorbesti cu ea si pe urma ii zici tot ca p placi si asa mai departe. Sper sa iti fi fost de ajutor sfatul meu happy Fundita daca vreihappy