| anonim_4396 a întrebat:

Imi place mult de o fata. Ne-am intalnit intr-o zi si ea nu ma baga deloc in seama. Pe mess eu mereu incerc sa vorbesc cu ea si abia daca vorbeste cu mine. Mai are rost?

4 răspunsuri:
| tflkj a răspuns:

Ea are 14 ani iar eu am 17.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Deci, in primul rand spune-mi varsta fetei, in al doilea rand asa incepe orice prietenie, care dureaza o viata. Invata sa uzi radacina prieteniei, caci asa o sa fii aproape de ea. Si in primul rand, daca iti place de ea ar trebui sa iti iei inima in dinti si sa-i spui, dar atunci nu te-ar mai baga in seama, chiar deloc. Fetele de genul asta sunt foarte timide cu baietii. Nu curvele care vad un baiat, gata pe el. Si fi atent, daca te imprietenesti cu ea intreab-o daca a mai avut o relatie (bine relatie e prea mult spus). Eu iti sugerez mai bine sa fii prieten cu ea.

| Chrissy92 a răspuns:

Daca afli ca place pe altcineva, eu zic ca mai bine o lasi balta...dar poti sa ii demonstrezi ca o placi cu adevarat si poate atunci se schimba situatia, ea poate crede ca vorbesti cu ea de dragul de a vorbi.

| Annekie67 a răspuns:

Daa mai sa stii ca fetelor le place sa li se mai afca cate un cadou din cand in candhee hee..deci vezi ce faci.winking