| Ionescu417 a întrebat:

Sall TPU, cum imi pot da seama daca ma place o colega? Eu o plac pe ea dar vreau sa stiu daca ma palce si ia pe mine! Ma puteti ajuta cu niste sfaturi? Cu cat mai multe cu atat mai bine!

3 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Abordeaz-o,daca te respinge si te considera doar un prieten, nu te place.

| drogh a răspuns:

Daca se baga in seama cu tine, daca incearca sa te faca sa razi, daca se da pe langa tine [sta mai mult prin preajma ta], daca iti zambeste, daca te tachineaza si te enerveaza, etc.

| AndreiRadu00 a răspuns:

Uita-te sa vezi la privitea lui cind se uita la tine