| anonima2405 a întrebat:

Imi poate spune cineva de ce visez de 2 zile ca ma sarut cu Paul Wesley[actor din tvd]? Multumesc anticipat. :*

5 răspunsuri:
| Beccaaa a răspuns:

Deci nu sunt singura! laughing Doar ca eu visez ca ma sarut cu Ian Somerhalder laughing
Cred ca pur și simplu ne place prea mult TVD.
PS:Eu visez si ca ma bat cu Elena pentru frații Salvatore laughing

| anonima2405 explică (pentru Beccaaa):

laughing) Mie prima data mi-o placut de Paul iar dupa de Ian si nu stiu de ce visez asa ceva cu Paul laughing)

| KeepcalmandloveToto a răspuns:

Poate ca te-ai uitat prea mult la The Vampire Diaries, si mie mi s-a intamplat sa visez ca ma sarut si cu Damon, si cu Stefan, doar ca eu visam ca ma sarut cu personajele, nu cu actorul. Oricum, nu cred ca nu iti place ceea ce visezi...

| anonima2405 explică (pentru KeepcalmandloveToto):

laughing) Ba da doar ca no... visez un pic cam mult decat saruturi laughing)

| RebekahHayley a răspuns:

Si eu cred ca poate s-a intamplat fiindca te-ai uitat des la TVD(poate), dar depinde si de sentimentele care le ai fata de actor sau personaj.
Si eu am visat ca ma sarut cu Damon (si asta fiindca mereu mi-a placut de ellaughing, la fel am visat ca ma imprietenesc cu Claire Holt si Phoebe Tonkin(imi plac ca personaje si ca actrite). Nu e un motiv de ingrijorare.E chiar tare sa ai vise traznite ca astea.
Keep it cool! happy