| DarckPrinzzz a întrebat:

Imi puteti spune cum sa strang bani foarte repede (am doar 10 ani) si parinti nu vor sa imi dea doar rar adica o data la o saptamana.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Last13Lucky a răspuns:

Dute si roagate de bunicilaughingdaca ai doar 10 anistraight facede obicei bunici nu rezista la nepoteii miciwinkinglaughing

7 răspunsuri:
| Last13Lucky a răspuns:

Du-te si roaga-te de bunicilaughingdaca ai doar 10 anistraight facede obicei bunici nu rezista la nepoteii miciwinkinglaughing

| Last13Lucky a răspuns:

Du-te si roaga-te de bunicilaughingdaca ai doar 10 anistraight facede obicei bunici nu rezista la nepoteii miciwinking

| Last13Lucky a răspuns:

Scuze ca ti.am scris de atatea ori raspunsul astalaughing

| Last13Lucky a răspuns:

Gata poti sa-mi dai funda?big grinlaughing

| Last13Lucky a răspuns:

Nu credstraight face

| DarckPrinzzz explică:

Raspunsul tau a fost bun Lucky dar nu pot sa iti dau funda acum ca mai astept si alte raspunsuriwinking

| DarckPrinzzz explică:

Nu mai raspunde nimeni?straight face