| TheBleuFlower a întrebat:

Buna ce stiti sa imi ziceti despre zayn malik?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna
numele lui complet e Zain Javadd Malik
e nascut pe 12 ianuarie 1993.
Este un membru foarte bun de la one direction.
sa născut în West Lane, Baildon, Bradford, Anglia. El este de origine engleză și pakistaneze. El a fost născut la British-pakistanez tatăl Yaser Malik și engleză mama Patricia. El are o sora mai mare, Doniya, și două surori mai mici, Waliyha și Safaa. El și familia sa sunt musulmani [2] Zayn a crescut în East Bowling, situat la sud de centrul orașului Bradford. El a fost un student la Fields Jos școală primară din estul Bowling și a mers la Tong High School, o scoala generala de stat.
Cred ca e tot ce trebuie sa stii big grin

| pietrean a răspuns:

Vrei sa stii mai multe, cauta pe GOOGLE, scriind numele lui.

| Inkubus a răspuns (pentru pietrean):

Te-am gasitlaughing. Nu eram eu cea care a pus intrebare la care mi-ai raspuns mai inainte laughing

| Rose123 a răspuns:

Nimic. Nu am avut inca onoarea de a-l cunoaste! laughing