| LionesCG a întrebat:

Imi spuneti niste chestii ciudate de facut in vacanta cu cea mai buna prietena? Gen: Sa ne imbracam ca personajele din desene, Sa iesim in pijamale pe afara, Sa facem baie in haine, Sa jucam un strip game, Sa jucam adevar sau provocare pervers... etc.

FUNDA!

2 răspunsuri:
| FoundYouLover a răspuns:

As avea o idee, puteti sa iesiti la plaja, la o terasa, nu conteaza unde, doar sa fie in aer liber si sa dati note tipilor pe care-i vedeti dupa cat de bine sau dupa cat de rau arata si chiar sa tineti un scor in care sa scrieti cu cati dintre ei ati iesi in oras daca ati putea.

| LionesCG explică (pentru FoundYouLover):

Eu sunt baiat si ea e fata laughing)))))). Mersi oricum de idee laughing)))))))