| onlyforme a întrebat:

Imi vine sa mor nu mai suport am 17 ani si nu pot sa am nici o prietena mereu cand incerc sa fiu cu cineva persoana x are prieten toate fetele vorbesc cu mine etc nu am probleme sunt dragut nu sunt ultima uratanie de pe pamant dar orice a-si face nu pot da si eu peste o fata calumea sa nu fie fitoasa macar sa fie langa mine sa ma sprijine mereu ma tot gandesc ce sa fac sa pot cuceri si eu o fata nu sunt timid nu imi este frica sa ma bag in vorba cu o fata sunt ingrijit etc dar parca nu fac bine ajutati-ma fratilor ce sa fac ca nu mai suport...cryingzilnic ma simt din ce in ce mai singur poate ajung sa cad si intr-o depresie va rog un mic ajutor, am nevoie de niste sfaturi atata totsad eu nu vreau pentru nu-s ce prosti sex sau din astea eu vreau sa fie langa mine sa simt ca ma pot baza pe cineva sa pot spune si eu cuiva Te iubesc am avut prietene dar de cand am trecut de 15 ani tot mai singur ma simtcrying sa o pot strange in brate sa ii pot spune ce simt. acum parca nu mai am nici o putere...

Răspuns Câştigător
| gabrielutzu a răspuns:

In Romania toate p.d.e sunt fitoase,infumurate,figurante,si cu limba scoasa dupa bani,masini, etc, chiar daca uneori par a fi altfel.Aici nu ai nici o sansa sa gasesti ceea ce cauti.

10 răspunsuri:
| Dav7id a răspuns:

Te sustin barbate si inteleg tot ce ai spus.Bravo pentru ca ai curajul de a spune ce ai spus.Si in mare parte ai dreptate,sunt atatea fete care spun ca nu au pretentii,dar tu esti baiat bun cu ea si ea se plictiseste, esti rau dar pana cand, tie nu iti sta in caracter.Sa nu dea sfantu sa cazi in depresie pentru ceva ce nu merita.Si mie imi place la momentul actual de o fata care are prieten,mi-a dat numarul ei de telefon sa o mai sun din cand in cand,ne cunoastem de sapte ani si acum cand am fost pe unde e ea la rude de ale mele,mama lor de sentimente ca vin vin vin si iar vin si nu te ajuta cu nimic.Ce sa iti zic,ai rabdare nu e sfarsitul lumii, cauta in continuare cat iti e de greu, trebuie sa fie si una simpla lipsita de complexele generale din zilele noastre.Be strong.Salut!

| pinkystyleツ a răspuns:

Off.Eu zic sa nu ai neaprat o prietena de varstra ta poate chiar si mai mica[14, 15 ani happy ] Succes.

| noktambul a răspuns:

De ce nu incerci sa te dai aproape de fetele care nu au prieten?! Sau ti se pare ca o fata care nu are un prieten este mai putin atractiva decat una care nu are asa ceva? Sau tu ai vrea sa devii "prietenul" unei fete care este deja "combinata", doar ca sa iti demonstrezi tie insuti ca esti mai valabil decat "combinatia" ei?
Rabdare, inima buna si minte limpede : iti vei gasi perechea! Ai doar 15 ani, ai toata viata inainte. Bafta!

| LdyD a răspuns:

Ooo ce dragut esti love struck
Sincer. mai rar baieti care sa gandeasca asa.
Sincer, si eu caut accelasi lucru, stiu cum te simtioh go on

| herbalist a răspuns:

Bravo gabrielutzu imi place comentariul tauthumbs up rolling on the floor

| gabrielutzu a răspuns:

Herbalist: mersi pentru apreciere,am spus doar adevarul,oricine stie ca asa este realitatea, oricat de ipocriti sau ipocrite ar fi.

Onlyforme:Cu crv de aici nu merita sa te incurci. Daca esti baiat cu caracter si bun simt, o sa gasesti o fata ok dincolo.

| onlyforme explică:

Asta e nu am ce face decat sa astept.In Romania o fata care sa nu aibe pretenti sau sa fie o fitoasa nu gasesti asa repede...Si la mine in clasa cand vad niste fufe din astea cu greu ma abtin sa nu le scot dinti din gura dar no asta e nu am ce face decat sa astept si astept.Lasa ca mai am un singur an si atuncea dau de permis si o sa fie mai usor atuncea pot explora lumea si sa intalnesc persoane diferitehappy

| onlyforme explică:

Pana la urma nu e vina noastra ca aproximativ toate fetele din Romania sunt curve e vina parintilor daca stiau sa le educe era alcumva dar acum si o fata de 11 ani nu mai e virgina asta e Romania si ne ocupa tot timpul.Sa va zic o mica intamplare remarcabila:S-a dat un chef la un coleg de clasa la el acasa toata clasa a mers am baut ne-am distrat si acolo era si prietena lu varumeo de varsta cu mine si varumeo tot de varsta cu mine dar el nu era... bine mersi aia s-a dus cu un coleg in camera s-au incuiat se mozuleau cand au iesit din camera erau muscati de gat siti la ce ma refer pai la faza aia cand am vazut mi-a cazut fata sa vezi ca iti insala propriul var cu altu la care tin mult. Am fost sus unde erau ei in camera si usa era incuiata am ascultat la usa faceau ei ce faceau si am inceput sa dau in usa sa deschida nici gand a doua zi i-am povestit fain frumos lu varumeo si acesta baiat destept i-a dat papuci si i-a mai zis si vreo 2. winking deci va da-ti si voi seama

| iremus11 a răspuns:

Iti dau cateva sfaturi...

cand esti in apropierea unei fete:
1-fii tu insuti(comporta-te ca si cum ai vorbi cu prietenii tai la o bere)
2-nu grabi lucrurile(nu iti imagina ca o sa faci sex cu ia din prima seara... astfel de fete se gasesc greu...)
3-nu te baga pe fete la care"nu le ajungi la nas"( stii tu... din astea care nu se urca decat in x5 si Q7... poti incepe sa "exersezi" indemanarea ta la fete si pe unele mai putin frumoase)
4-sa ai mereu guma orbit la tinewinking

| cam_8181 a răspuns:

Ai nevoie de Dumnezeu si esti disperat dupa El dar nu stii, asta e problema ta... big grin in ficare dintre noi exista un gol de dimensiunea lui Dumnezeu