| STRUMPFII a întrebat:

Implinesc 13 ani si nu stiu ce jocuri sa fac la petrecere ca sa nu se plictiseasca nimeni...FUNDA cele mai bune idei...

Răspuns Câştigător
| Anonimfarmerama a răspuns:

Eu spun sa va jucati sticluta pe pupaturi si cel mai bien sa dansati si sa va distrati. Ai 13 ani. doar nu te mai joci cu papusile:*

3 răspunsuri:
| ElenaBa a răspuns:

OOOO. Eu tot nu am avut aniversarea de 13 ani si cineva din cei care au venit au propus jocul cu sticla. Adica se invirteste sticla si cui ii cate saruta unul pe altul. Nu s-a plictisit numeni (doar daca vin si fete si baiti la ziua ta )Uite asa o varianta. Mai inventeaza si tu ceva dar nu de-a ascunsea... Funda te rog

| STRUMPFII explică (pentru ElenaBa):

Mai multe idei va rog.petrecerea tine 6 ore

| Butterfly9 a răspuns:

Dansati pe mese sau scaune,cantati, va jucati remi, carti.etc.