| BellaVedeta a întrebat:

Da-ti-mi si mie idei de jocuri pentru petrecere, ca am maine, petrecere, e ziua mea, si nu vreau sa se plictiseasca copiii.
?

Răspuns Câştigător
| RockyVedeta a răspuns:

Planul inclinat, ne prefacem ca sala este inclinata, hahaha.

5 răspunsuri:
| criiele a răspuns:

Mima,karaoke,remi,adevar sau provocare, macaua cu porunci

| anonim_4396 a răspuns (pentru criiele):

Ce joc este macauna cu porunci? Care este regulamentul?

| criiele a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine castiga da o provocare celui care pierde happy

| Razvan5769 a răspuns:

Adevar si provocare

| Darinutza a răspuns:

Adevar sau provocare, sticluta(va asezati intr-un cerc, imi mijloc o sticla-o invartiti si capacul indica cel care va fi provocat sau intrebat si fundul cel care intreaba sau provoaca! sau varianta clasica, cei la care pica trebuie sa se sarute, dar asta este pentru cei de peste 14 ani)macaua pe porunci, karaoke etc