| anonim_4396 a întrebat:

In clasa suntem 29 de elevi, si fiind banci de cate doi, eu stau singura. Stateam cu un baiat (ciudat rau) care acum s-a mutat cu altcineva, iar eu am ramas singura. Ma simt foarte prost stand si in prima banca si singura. Cand mai lipseste un coleg sau colega ma mai mut, dar asa cand suntem toti. Si chiar daca era el ciudat cum era, ma simteam mai bine, dar acum nu mai suport. Nici nu m-as mai duce la scoala. Ori sa ma transfer in alta clasa, ori ma rog sa vina cineva in clasa la noi la anul. Si d-abia sunt in clasa 9. Ce mai fac eu 3 ani de zile singura? sad

1 răspuns:
| Hokostbaby a răspuns:

Iti faci prieteni in clasa si iesi cu ei in pauze, te tii de ei si o sa se mute cu tine. Sau vorbesti cu dirigintele/a dar mai bine sa iti faci un prieten bun.