| biencushh a întrebat:

In curand va fi ziua mea de nastere, ce cadou as putea sa le cer parintilor, dati-mi niste idei (nu foarte scump). FUNDA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva care sa iti aduca mereu aminte de parintii tai si sa reprezinte ceva.Nu trebuie sa intrebi pe TPU ce iti doresti tu de la parinti,pentru ca doar tu stii ce iti place si ce iti doresti cu adevarat, daca te gandesti bine vei gasi si ceva reprezentativ, fumo si nu foarte scump.happyP.S:La multi ani si sa ai tot ce iti dorestilove struck

3 răspunsuri:
| BiAnCaIoAnA2000 a răspuns:

Un lantisor, un tricou personalizat, ceva care sa te reprezinte.

| Spiiriduş a răspuns:

La multi ani >; dd

| anamorf a răspuns:

Un cinisor sau alt ceva ce nu vei regreta nici odata ca tea luat parintii