| anonim_4396 a întrebat:

In dimineata asta mi-a venit menstruatia, cel putin asa cred. M-am trezit cu o pata maronie. Am auzit ca atunci cand esti insarcinata, apar niste scurgeri maronii. Mentionez ca de fiecare data cand imi vine menstruatia imi apare intai sub o pata mai maronie. Oare sa fie menstruatia sau acele pete, insemnand ca sunt insarcinata? straight face

Răspuns Câştigător
| Criiistinutsa a răspuns:

Stai linistita. E normal mai intai sa fie o pata maronie, urmand sa curga normal. Fa putin efort si o sa vezibig grin

| Miaauu a răspuns (pentru Criiistinutsa):

Faza e ca nu prea fac efort. Mai mult stau! laughing)

9 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Depinde ce ai facut n-am de unde sa stiu eu ce-ai facut tu cu baiatul acela.
Dar cred ca e de la menstruatie si la mine mai sunt pete maronii in ultimele zile

| dany3la a răspuns:

Daca nu ai facut sex nu poti sa fi insarcinata, deci da e normal sa ai acea pata maronie!

| Miaauu a răspuns (pentru dany3la):

Pai am facut. Dar acum o saptamana. Si simptomele nu apar asa de repede!

| dany3la a răspuns (pentru Miaauu):

Pai atunci nu cred ca nu te-ai protejat! Macar atat!

| adrianamara a răspuns:

Nu esti insarcinata stai linistita!

| Miaauu a răspuns (pentru adrianamara):

Stiu acum :*

| DuuuDiiiiXXXXX a răspuns:

Stai linistita.Nu ai cum sa fii insarcinata.Este normal sa fie o pata maronie, asa este prima data, dar daca facui efort n-o sa mai fie.In plus ca sa fii insarcinata, rebuie sa ai greturi, sa te doara capul, mai pe scurt sa-ti fie rau.Dar daca vrei poti sa-ti faci niste analize sa fii mai sigura. Sper ca te-am ajutat:*pup:*:*:*

| sweetrose24 a răspuns:

Daca dupa aceea iti vine menstruatia, poti sa stai linistita nu poti sa fii insarcinata si sa fi si pe stop