| buntarka a întrebat:

In jurul la 6 ani ma cunosc cu un baiat am fost cindva impreuna apoi am ramas prieteni acum nu stiu ce se intimpla intre noi...(adica eu stiu si simt ca il iubesc dar, nu stiu ce zace in el citeodata imi da semne dar nu stiu parca da parca nu
Sfat! va roog

Răspuns Câştigător
| SisMusic a răspuns:

Daca cunosti un baiat de 6 ani si tu nu ia-i dat pana acum nici un semn ca il iubesti sau ca tii la el probabil ca baiatul respectiv te considera doar o prietena buna!
De aceia ar trebui sa ii spui ce simti pentru el!winking

| buntarka explică (pentru SisMusic):

As vrea! dar imi este frica sa nu fie sentimente reciproce si sa fiu ranita crying(((

| SisMusic a răspuns (pentru buntarka):

Mai bine sa stai ranita 2-3 zile decat toata viata!winking