| Kiduuuu1445 a întrebat:

In legatura cu intrebarea asta http://www.TPU.ro/......nu-facem/. Am vorbit cu doamna diriginta si a zis ca vorbeste dansa. Credeti ca va intelege doamna profesoara?

3 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Dupa cum au zis si multe alte persoane care ti-au raspuns la intrebarea anteroara: este vb decat d un chiul nevinovat.cand o sa cresti o sa vezi si tu ca o sa chiulesti mult mai mult si nu o sa faci atata tragedie din asta.mai mult decat o absenta nemotivata nu are ce sa iti faca nimeni.max o sa te puna profa sa raspuzi la ora si o sa aiba ea grija sa iei o nota proasta.
ceea ce a facut profa e mult mai grav decat ceea ce ati facut voi.eu in locul tau si in locul parintilor tai as avea grija ca acea profesoara a fie data afara d la locul d munca.nu as permite nici unui profesor sa dea in mine oricat d grav ar fi ceea ce am facut.

| Kiduuuu1445 explică:

Am vreo 6 absente. Dar la dansa n-am chiulit nici o data!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa inteleaga. Iar in zilele noastre nici un profesor nu are dreptul sa ridice mana la un elev, asta se pedepseste! Discuta si tu cu parintii tai, lucruri d'astea nu se fac la scoala.Sa se impuna putin parintii tai, caci asa nu se poate.