| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU. De cand am intrat la liceu am un conflict foarte puternic cu unul dintre colegi ( el isi bate joc de toata lumea, unora le e frica de el, e agresiv, laudaros etc ) iar acum una dintre fetele din clasa cu care ma intelegeam ( o scorpie, genul de fata care da ii grsesti cat de putin te face cum ii vine la gura si nu mai vorbste cu tine si te vorbeste pe la spate ) s-a suparat pe mine dintr-un motiv banal si acum e aliat a cu celalat coleg care nu ma suporta. El nu ma suporta pentru ca are glume proaste si eu nu i le permit dar de la un timp sunt amandoi si stiti cum e la scoala. face unul o gluma proasta rad toti.
Asa ca m-am hotarat sa discut despre asta cu doamna diriginta dar am cedat si m-a apucat putin plansul in timp ce vorbeam cu ea. pentru ca ma doare ( cu toate ca nu m-am lasat batjocorita de ei ) dar ma doare si am simtit-o pe dansa foarte aproape de mine in acele momente si m-am emotionat.
Acum imi este putin rusine de ea cand o vad, stiind ca am plans de fata cu dansa... Adica. e o persoana extraordinara doamna diriginta dar acum sunt putin jenata...

1 răspuns:
| SuntFataa a răspuns:

Precizez ca nu sunt a9-a