| Kriis99 a întrebat:

In legatura cu o pagina pe facebook. Cum credeti ca imi pot atrage mai multi fani? Adica am peste 1500 de like-uri si doar vreo 3 persoane active pe pagina. Dau funda primului raspuns!

Răspuns Câştigător
| Alexandra7201 a răspuns:

Sunt o multime de like-uri. Eu am deschis ieri o pagina pe care vand bratarile priteniei si am decat 11 laughing). Ar trebui sa interactionezi cu ei. Sa le pui concursusi, rebusuri si chestii de genul. Lasa-mi si mie pagina daca vrei si vei avea 4 persoane activehee hee.

1 răspuns: