| The4Ever a întrebat:

Imi puteti da niste sfaturi referitoare la cum pot popula o pagina de facebook? Are ca tema anime-ul Naruto, iar momentan am 5-6 persoane active pe pagina. Pagina este creata de o luna si stiu ce veti spune: "nu ai cum sa faci 20000 like-uri intr-o luna si 2000 fani activi", este adevarat, dar tot trebuie sa faci ceva pentru a aduna fani, nu trebuie sa las sa vina totul de la sine ca nu voi face nimic.

8 răspunsuri:
| eviltwinnn a răspuns:

Daca ajungi la 2000 de laicuri ce crezi ca se va schimba in viata ta?
Mor cand va vad asa, obsedatilor!

| NoName2 a răspuns (pentru eviltwinnn):

Adevarat

| The4Ever explică (pentru eviltwinnn):

1 la mana, tu nu ai habar cine sunt, nici macar nu ma cunosti.
2 la picior, am terminat cu scoala, examenul l-am luat cu brio si ies foarte des afara, dar nu sunt retardat sa ies in canicula asta.
3 la prostia ta, nu inteleg de ce vi sa comentezi cand vad ca nu te intereseaza de acest subiect. Eu sunt eu, tu esti tu, ti se schimba viata daca ma schimb eu?
N-am ce face, m-am plictisit si am zis sa fac ceva, m-am apucat de desenat si postez desene si chesti d-astea.
Uite alta chestie, de ce esti pe TPU? Iti schimba viata daca ajuti pe cineva? Chiar vreau sa-mi raspunzi la asta laughing.

| eviltwinnn a răspuns (pentru The4Ever):

Chiar nu ma intereseaza viata ta si e logic ca nu se schimba nimic in a mea daca se schimba ceva in a ta, dar nu inteleg de ce sunteti toti disperati sa aveti o reputatie pe facebook.
Mi-am facut cont aici pe 15 iulie pentru a pune o intrebare si am ajuns sa raspund la altele pentru a nu mai avea nevoie de aprobarea adminului.

| The4Ever explică (pentru eviltwinnn):

Nu vreau faima, n-am nevoie, am vrut sa fac doar o pagina de facebook pentru ca in Romania nu exista pagina pentru Naruto. Sunt 1000 de pagini pe tema asta, dar toate inactive, ma rog, am vazut una activa(oarecum), posta doar episoadele si gata. Nu aveam de gand sa-mi postez facebook-ul cu profilul meu, sa fac reclame sau asta. Eu nu zic ca e obsesia asta.
E chiar ceva rau in asta?

| The4Ever explică (pentru The4Ever):

Obsesie*

| 00relax00 a răspuns:

Ionutz_th3b3st asta ii id meu de mess, intra si vorbim

| Razvan5Septelici3 a răspuns:

Ai putea incerca sa rogi niste admini de la pagini mai mari sa iti faca reclama la pagina ta.