| Bernoullie a întrebat:

In prima zi de scoala va veti imbraca mai elegant sau mai sport?

Răspuns Câştigător
| Marrriaaa a răspuns:

Mai sport laughing Tenesi blugi love struck Preferatii mei, nu suport opincutele si sandalele laughing

6 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Ceva între!

| Morena12 a răspuns:

Pai eu trebuie sa ma imbrac in camasa alba si pantaloni gri...asa ne-a zis

| St3luta a răspuns:

laughing)Mai elegant!
Profit de ocazielaughingca dupa vine chinul NUMAI IN UNIFORMA

| deutsaaa a răspuns:

Pai mai elegant.normal pentru ca e prima zi de scoala poate ai profesori noi etc...trebuie s afaci sh uh o impresie bunabig grin

| AndreIT97 a răspuns:

Mai sport. XD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca elegant, dar decent.Doar nu ma duc la educatie fizica, nu?