| Biancabiibiii a întrebat:

In ultima perioada au aparut anumite neintelegeri intre mine si baiatul cu care urma sa am o relatie, si de 3 saptamani nu am mai vorbit, iar in acest timp unul dintre cei mai buni prieteni ai lui cu care a iesit in cele 3 saptamani, a inceput sa imi dea like-uri la cateva poze..nu la toate deodata ci pe parcurs..De ce credeti asta? Ajutati-ma cu un raspuns! Multumesc

Răspuns Câştigător
| Misterrioasa a răspuns:

E posibil sa se fi indragosti de tine ...nu stiu...(prietenu lui )

Insa daca acel baiat nu te-a mai contactat de atata timp inseamna ca nu-l intereseaza...
Degeaba il bagi tu in seama daca el n-o face...
Sunt destiu baieti pe pamantul asta deci iti gasesti tu pe cineva ....sau te gasesc ei pe tinewinking happy

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca-ti place prietenul, schimba macazul si vezi singura ce vrea!

| LTAA a răspuns:

Implineste 18 ani si vb.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În mod evident povestea asta e ridicolă. Băiatul cu care urma să ai o relaţie a ieşit în ultimele săptămâni cu unul din cei mai buni prieteni ai săi? Asta ar trebui să te pună pe gânduri.

| Simion_Ana_2000 a răspuns:

Hei!
Daca este cel mai bun prieten al fostului tau iubit probabil l-a pus fostul tau, ca sa te testeze probabil pe parcur te v-a baga si in seama chesti de genul.
Sau probabil ca te place si vrea sa-ti atragata atentia!
Succes!