| Gaby212 a întrebat:

Sunt foarte, foarte suparat crying
Parca as fi cel mai ghinionist de pe planeta!
Acum ceva timp am facut o prostie si am sarutat-o pe fata de care sunt indragostit.Eram prieteni buni(si cam atat). Dupa ce am facut asta, n-a mai vorbit cu mine cateva saptamani. Apoi a inceput sa se apropie iar de mine, ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat.Ce e cu ea?!

Răspuns Câştigător
| Balanica12 a răspuns:

Eu zic că sărutul a venit spontan. Șocul ăsta a facut-o' să se gândească la tine și foarte bine a gândit că te-a mai și căutat. Bagă mare primul pas și nu mai aștepta, zic să nu pierzi timpul.

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Inseamna ca te vrea ca iubit.

| AlexDarius3 a răspuns:

Super Mane, aşa sunt fetele, nu prea ai cum să le înţelegi, oricum nu eşti tu singurul ghinionist de pe planetă.

| Anonim1a1 a răspuns:

Asta e ceva de bine daca spui ca esti indragostit de ea, probabil de cand ai sarutat o s-a indragostit si ea si acum iti da mici semnale. Fa tu primul pas