| cotincotin a întrebat:

In ultima vreme m.am simtit singura, si mi se pare ca sunt straina in lumea asta. sunt indragostita de un tip care nici nu ma baga in seama....si as vrea sa-mi da.ti sfaturi cum sa ma simt mai bine, mai sigura pe mine. Fundahappy

Răspuns Câştigător
| Lexiiii a răspuns:

Senzatia asta o am si eu. Iubitul meu se muta chiar in momentul asta, am descoperit ca cea mai buna prietena era de fapt o prefacuta, mama mea e in Italia. Totul e asa de trist, nu mai vad rostul la nimic. Dar am speranta ca va iesi soarele si pe strada mea. Asa ca capul sus, lumea nu o sa se opreasca doar pentru ca suferi tu. Fi mai optimista.

| Diia94 a răspuns (pentru Lexiiii):

Mda...stiu cum e. Si prieteni...nu prea mai exista

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Nayuky a răspuns:

Iubirea nu e intotdeauna reciproca, ar trebui sa te bucuri daca el e fericit.

| NoName4573 a răspuns:

Stiu prin ce treci...Incearca sa uiti tongue asculta muzica, iesi cu prietenele prin parc, Distreazate :-D incearca sa uiti.Eu ma duc la cursuri de inot si langa este terenul de tenis unde sunt o gramada de baieti dragutitongue numai il vezi pe unul fara tricou pe el blushing laughing rolling on the floorDistreazate, uita de tot happy