| Unicucebeea a întrebat:

In ultimul timp ma enervez pe oricine la scoala, ma ia plansul din orice (la scoala)Mi se face rau daca ma cert cu cinvea si simt ca nare incredere in minesad! Nu stiu ce am sau de ce fac asta si cum sa impiedic...love struckFunda!

Răspuns Câştigător
| ALeXsSaY a răspuns:

Pai stii ca ai putea incepe prin a gandi pozitiv, nu sa te gandesti la neincredere. Oricum, cred ca ar fi bine as incerci sa te stapanesti, nu e asa grav cum ai zis si u, si pana la urma, in viata nnu poti avea tot ce vrei pentru ca unii te tin la distanta si din invidie(poate te vad mai buna ca ei). e ceva clasic si universal ca nu poti fi pe placul tuturor, asa ca depinde de tine si de dorinta ta de a-ti stapani orgoliul si sentimentelewinking

3 răspunsuri:
| Bella03 a răspuns:

-Vorbeste cu parintii tai, sau daca e asa de grav consulta un medic, sau psihologwinking

| xxx1 a răspuns:

Maninca ciocolata in timpul cind vreai sa te certi cu cineva...fii mai indiferenta. Succese

| Unicucebeea explică:

Nu e asa grav...Dar devin izolata de clasa si eu ca firea mea nu supart fara sa am toata cls ca prieteni si aproape zilnic izbucnesc asa, deci eu as vrea sa aflu cum as putea sa ma linistesc in situatile astea, dar oricum raspunsul tau e bunhappylove struck

| ALeXsSaY a răspuns (pentru Unicucebeea):

Pai stii ca ai putea incepe prin a gandi pozitiv, nu sa te gandesti la neincredere. Oricum, cred ca ar fi bine as incerci sa te stapanesti, nu e asa grav cum ai zis si u, si pana la urma, in viata nnu poti avea tot ce vrei pentru ca unii te tin la distanta si din invidie(poate te vad mai buna ca ei). e ceva clasic si universal ca nu poti fi pe placul tuturor, asa ca depinde de tine si de dorinta ta de a-ti stapani orgoliul si sentimentelewinking