| anonim_4396 a întrebat:

In ultimul timp ma cert mereu cu mama, ba din cauza curatieniei, notelor, alte fleacuri. Intotdeauna striga la mine. Ma enervez repede si incep si eu sa strig la ea. Stiu ca nu e corect da r nu ma pot stapini. Am deja 18 sunt matura dar oricum ea se comporta cu mine de parca sunt un copil. Ce sa fac ca sa nu ma cert mereu cu ea?

4 răspunsuri:
| derpiiiiiiiina a răspuns:

Mersi la toti.

| Georgii97 a răspuns:

Incearca sa lasi de la tine. Nu o mai baga in seama.

| FOKAA a răspuns:

Vorbeste cu ea dela prietena la prietena ia-o frumos si luatii o decizie impreuna in care sa o respectatii "AMANDOUA"

| eleee a răspuns:

Pai incearca sa ii faci pe plac chiar daca e foarte greu..Cand tipa la tine incerca sa ii vorbestii pe un ton cat mai jos pentru ca asa poate o calmezii si pe ea. povestestei despre problemele tale chiar daca e putin cam jenant poate asa va incepe sa te inteleaga..Iti urez succes