| dNywOw a întrebat:

Salutare. Ce credeti ca este mai bun, un fixativ sau ceara de par? Mentionez ca sunt baiat si imi fac freza in sus... Am si ceara si fixativ, insa fixativul imi creeaza matreata iar ceara de par nu ma incanta. Imi recomandati un site de unde mi-as putea procura o ceara buna sau un fixativ eficient?

Răspuns Câştigător
| alexandruth a răspuns:

Fixativ, clar. Dureaza mai mult si nu se cojeste ca si ceara. Cel mai bun e asta: http://www.okazii.ro/......a119607354
Mi-am luat acum cateva zile si si-a meritat din plin banii.;)

| dNywOw explică (pentru alexandruth):

Multumesc

| alexandruth a răspuns (pentru dNywOw):

Cu placere. ^_^

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Iti zic sigur fixativ si eu folosesc...

| NutellaBunny a răspuns:

Sincer doar fixativul iti mentine parul ridicat. Ceara nu are nicio legatura deoarece o folosesti pentru varfurile uscate sau rebele, poti folosi fixativ mai de calitate gen. Nivea... Taft de la Schwarzkopf [ nu ma intreba cum de am putut scrie nenorocitul ala de nume ]