| anonim_4396 a întrebat:

Intocmeste un proces-verbal in care ai consemnat din activitatea primei ore de dirigentie care a avut ca tema probleme organizatorice pentru anul in curs. Ajutor...plsss...dau FUNDA!

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Învață stilul oficial juridic!
El cuprinde procese verbale,adeverințe, CV-uri, ș.a.
Trebuie să știi la perfecție stilurile funcționale; doar așa vei putea să creezi un proces verbal.
Noi nu te putem ajuta, pentru că politica site-ului interzice cu desăvârșire rezolvarea temelor.
Citește întrebările frecvente, ca să te convingi:
http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente.
Baftă!

| PlayTheGame a răspuns:

Bai esti disperata o fi profa nebuna dar nici asa, oricum e amuzant ca ai apelat la TPU ca sa iti faci tema pentru azi, tot incerc sa caut ceva si nu gasesc deloc crying las asa mi-a dat 8 pe cererea *****

| StarkWolf a răspuns (pentru PlayTheGame):

Bai esti nebun...nu reusesc sa fac chestia asta, n-am chef de ea k mi face capu calendar x(