| ANONIMAAA37 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:Ce va atrage cel mai mult la o fata?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Ma atrage inteligenta, asta desigur considerand ca tipa are totusi un aspect placut.
Nu stiu cum e la altii, dar in ultimul timp la mine se leaga doar conversatiile cu tipele de la medicina, e ciudat si totusi placut laughing Acum ce e drept, si eu le ademenesc cu o metoda putin mai neortodoxa, dar asta intra la detalii cu care nu-mi bat capul.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sufletul, clar. Vorbind serios acum, nu pot numi doar un lucru. E o multitudine.

| 6Anonim9 a răspuns:

Fața in primul rand, pentru ca vreau sa privesc ceva frumos.

| alex055 a răspuns:

Aspectul si felul in care vorbeste cu mine