| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:Ce va doriti sa faceti cel mai mult?

11 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Dienutza, te rog sa clarifici putin intrebarea. La ce te referi cand ne intrebi ce ne dorim sa facem cel mai mult? Te referi in materie de sex, te referi la modul general, sa facem intr-o relatie sau?

| Danysan a răspuns:

Sa admir Forme de Relief...Ador sa admir si sa le ating...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa vizitez Egiptul alaturi de familie...pana mea, nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa stau sa ma maseze doua gagici cu sani imensi

| MisFit20 a răspuns:

In legatura cu ce? Dupa rubrica banuiesc ca e vorba de sex. Nu se cade sa intrebi pe cineva ce face in pat, bad boy, dar asa ca fapt divers acum as intari niste relatii spirituale, ludice cu un act sexual.

| BLeur a răspuns:

Mi-ar plăcea să nu mai faci pe proasta şi să nu mai pui întrebări de disperată.
Ce mi-ar plăcea să fac cu adevărat? Vorba celor de la B.U.G. happy

Răspuns utilizator avertizat
| varcolaccc a răspuns:

Nu sex in orice caz happy

| suntZeu a răspuns:

laughing) Ce imi doresc cel mai mult? ce imi doresc cel mai mult...pai cum zice versu? Ador sa vad o tarfa beata-n dres clasa bussines dornica de sex

Corect baieti? laughing)) sti ce mi-as dori sincer in momentul asta? sa imi zici ca te pricepi sa faci finalizarea :*

| David98TM a răspuns:

Sa plec din tara...

| Raul5765578 a răspuns:

Adica? la ce te referi?