| Zuzzy123 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:ce le place mai mult la o fata?

Răspuns Câştigător
| Sambotin a răspuns:

Bai ce raspunsuri aveti ma baieti...

In primul rand comportamentul.
O fata pentru mine in primul rand tree sa stie sa se comporte cu cu un baiat, sa nu stea cu acel baiat pentru bani si alte chesti materiale, sa stea cu un baiat pentru respect, dragoste si intelegere, sa stea cu un baiat pentru a avea cine sa ii stearga lacrima de pe oraz cand e trist si sa ii spuna ca totul o sa fie bine, sa rada alaturi de el cand e fericit, sa fie impreuna cu el la bine si la greu. Pentru mine cel putin nu conteaza cum arata o fata ci cum gandeste, cum pretuieste partenerul de viata, ....as avea mai multe de zis dar nu imi gasesc cuvintele. Sper ca te-am ajutat si sa stii ca tot ce am zis, am zis din suflet.

8 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

Sa fie buna, sa aiba 90-60-90 sau pe acolo... sa stie sa faca mancare si sex oral si cam atat.

| Sara2 a răspuns (pentru ionuutzuu):

In sfarsit un baiat sincer

| ionuutzuu a răspuns (pentru Sara2):

Nea...asta a fost pusa de caterinca. In general baietii cu cap se uita daca fata este de treaba si cu capu' pe umeri fara apucaturi si vicii. Fiecare fata ar trebui sa-si pastreze feminitatea nu sa injure ca la usa cortului sau mai stiu eu ce dar exista cineva acolo care le place si p-alea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stilul

| alecsalecs a răspuns:

Sa emane a feminitate asta i cel mai important lucru pentru mine la o fata! Daca nu emana feminitate nu ma atrage sub nicio forma!

| IceTy a răspuns:

Lol ce intrebarelaughing)
Comportamentul sa nu fie o...
Corpulwinking Parul...etc cum se imbraca bla bla ai inteles.

Good Luckbig grin

| Zuzzy123 explică:

Care e sexul oral?:S

| Rock13 a răspuns:

Fundu si fata