| AdY a întrebat:

Intrebare pentru fete:
Daca cel mai atragator si mai sexy baiat var saruta pe neasteptate:
1. ia-ti trage o palma peste fata
2. ati continua un sarut forte lung si amoros
3. il scuipi drept in fata

alegeti o varianta

8 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Clar 2...

| traficanta a răspuns:

Cred ca as alege a doua varianta...whistling Depinde de imprejurimi :d Nu stiu sigur! :*

| Veve :X a răspuns:

1 blushing dar doar asa... asa usor cat sa las sa inteleaga ca mi-a placut si ca mai vreau whistling evident ca voi rosii la fata si va intelege si el ca mai vreau laughing

| Angiutssa a răspuns:

Exista 2 variante:
1. Daca nu am prieten:clar ca 2.
2. Daca am prieten:teoretic 1.Varianta 3 imi da de gandit...sincera sa fiu, chiar daca par scarboasa, daca as face asta nu as vrea doar sa il "precipitez", as vrea sa il scuip cu efect.Deci,pentru ca nu stiu sa scuip cu efect decat cand sunt racita, varianta 3 cade.
Si cum nu am prieten.aleg varianta 2 XD

| rockaholic a răspuns:

laughing) 3 in nici un caz
1 sau 2
daca tipu` e afemeiat :1
daca e sweett si pe dinafara si pe dinauntru:2winking

| Elle2117 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haideti fetelor, toate ati alege varianta 2 cu sau fara prieten, sot... etc