| zxsds a întrebat:

Intrebare pentru fete:
De ce ati invita un baiat in oras? De ce ati face asta in fiecare week-end?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una n-as facea.Sa-ti explic de ce:asta ar insemna sa arat cat de disperata sunt dupa el si nu ma caracterizeaza deloc! Si mai ales ca el poate ar si profita dupa acestea, caci isi da seama ca i-as cade la picioare.Asa ca nu!
Dar daca cineva face asta sigur e fooooarte indragostita si ar fi in stare sa faca orice pentru el!

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Desi ai intrebat fetele iti ofer si eu un raspuns din punctul meu de vedere. Daca te invita in oras o fata nu inseamna ca te place neaparat si ca esti lumina ochilor ei. Pur si simplu inseamna ca esti obiectul ei de studiu momentan. Ai ceva aparte si vrea sa te cunoasca mai bine. Se poate sa ajungeti sa aveti o relatie, sa ajungeti prieteni buni sau pur si simplu sa ramaneti la un moment dat doar amici de ocazie. Asta ramane de vazut in timp. Dar ce e cert e ca vede la tine ceva ce nu vede la oricine, ceva ce nu a mai vazut de mult sau nu a vazut niciodata.

| alexa007 a răspuns:

Daca as invita un baiat in oras nu ar fi din disperare, ci doar din simplul fapt ca vreau sa-l cunosc mai bine sau din prietenie.

Si nu l-as invita in fiecare week-end, poate doar odata si poate data viitoare ma invita el, daca nu asta este

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Buna.Sincera sa fiu, nu cred ca as invita un baiat in oras pentru ca nu sunt genul de fata tupeista.Probabil doar daca as tine enorm de mult la el l-as invita si nu in fiecare weekend, pentru ca altfel ar spune ca sunt disperata si probabil ar profita de lucrul asta.

| Missin`you` a răspuns:

N`as face devil
dar fiecare cum gandeste si cat de mult iubeste sau mai bine zis cat de disperata este... prb ai observat si uh asta incearca sa o indrepti pe calea cea bunahappy

| zxsds explică:

Se pare ca Anka a avut dreptate.
Multumesc pentru raspunsuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece nu imi place sa ma plimb singura laughing
Si cand prietenele sunt in vacanta, gasesc eu alte variante :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc frumos!happy