| Amaliutss a întrebat:

Iubesc ft ft ft ft mult un baiat! si noi 2 ne-am propus cevaa sa facem... da` eu de 2 ori am amanat`o fara sa-i spun! prima data ma iertat da` a 2 oara nu`!
Eu cum il iubesc nu pot sa ma impac cu gandu` ca el e suparat pe miine!
Ce sa fac? ce sa-i zic? va roog ajutati`maa...
vreau raspuns repedee{-o

Răspuns Câştigător
| AlexandraCroft a răspuns:

Amalia el daca te`ar iubii ar fi alaturi de tine si ar avea rabdare ca tu sa fii pregatita sa faci acest pas.Eu considera ca nu te merita si ar trebui sa ii spui in fata asta "Ori mai astepti si ramai cu mine daca ma iubesti ori daca nu da`i cu praf de mers". Dupa cum actioneaza tu ar trebui sa iti dai seama daca intr`adevar te iubeste sau nu.Stiu ca il iubesti dar asta nu inseamna sa fii papusa lui si sa faca ce vrea din tine, stai linista baieti mai sunt in lumea asta si o sa gasesti unul care o sa te astepte indiferent cat de mult ar astepta.Capul sus!

1 răspuns:
| Amaliutss explică:

Mersii mult:X!

ai dreptate:*!