| Ionutz3753 a întrebat:

Salut all! Cand vorbesc cu prietena la telefon ce ii spun prima data? dar ultima data cand vreau sa inchid? Te pup, te iubesc? Va roog!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Salut si pa... e chiar asa de complicat sa comunici cu un alt om?

| Leerix a răspuns:

Ii spui ceea ce simti.

| 49Days a răspuns:

Chiar crezi ca ai nevoie de raspunsurile noastre? Daca vrei cu adevarat sa vorbesti cu ea astea vin de la sine pur si simplu, daca nu ai subiecte inseamna ca nu e...si punct. Intelegi ce zic?
Nu stiu, tu ce ai vrea sa auzi de la ea, pur si simplu spune-i ce simti ce gandesti, e imposibil sa nu ai conversatia in minte, sa nu sti ce ai vrea sa ii spui.
P.s. Ce rost are te iubesc daca sunt doar vorbe?

| Nostradamuss a răspuns:

Salut! ...Pa! mai vorbim

| Lupulalbastru a răspuns:

Ceea ce simti bai baiatule.Nu trebuie sa existe un tipar pe care sa il respecti.Totul trebuie sa decurga de la sine daca bine inteles te intelegi cu ea si nu vorbiti ca 2 straini.