| Anonimaaa_2604 a întrebat:

Iubitul meu a plecat fara mine la o petrecere si o prietena mi-a zis ca a fost foarte cuminte si eu i-am zis ca o sa `l rasplatesc.Acum el ma intreaba cum? Cum sa-l rasplatesc? nu va ganditi la prostii ca nu fac din astea laughing, saruturi nu stiu ceva idei, idei frumoase >:

1 răspuns:
| Aimée34 a răspuns:

Depinde ce varsta aveti amandoi si ce preferinte. Ai putea sa-l duci intr-un parc de distractii si sa va dati in cele mai periculoase carusele daca astea ii plac. Ai putea sa-i pregatesti o cina romantica. Gandeste-te in primul rand la ce-i place lui sa faca cel mai mult si apoi adauga si o idee mai trasnita si ai sa-l faci super fericit.