| d3nisa202 a întrebat:

La cati ani ati sarutat un baiat/fatalaughing) si cum a fost-funda la cel mai romantic raspunshappy!

Răspuns Câştigător
| Iubbiii_4906 a răspuns:

Ppffthinking
am sarutat un baiat cand eram un pic mai micutsapuppy dog eyes
laughing
nu a fost cine stie ce:X
logic a fost special:X
dar nu stie ce romantic
oh go on
dar de cateva saptamani sunt cu un baiat si primul meu sarut cu el a fost cel mai romantic pentru minelaughing
pana acum ma refer
hee hee era searalove struck.cam friguts afara:-s m-a luat dulce in brate mi-a pus mainile in buzunarele lui.si el intr`ale melelaughing si m-a sarutathee hee. clar ovatii pe acolo din spatelaughing
de la prieteni.a fost superblove struck
mdaa.in realitate era mult mai frumos:X

2 răspunsuri:
| Dayana06011999 a răspuns:

Pai pentru prima oara am sarutat un baiat anul trecut, pe clasa a V-a.acum sunt pe clasa a VI-a.a fost super.stiu ca ti se pare ca sunt prea mica pentru chestii din astea, dar eu sunt bucuroasa.stiu sa-mi traiesc viata la maximum.a fost cel mai romantic sarut.era noapte si mergeam amandoi acasa.ne-am oprit si am stat putin de vorba.am vazut amandoi o stea cazatoare si ne-am pus cate o dorinta, apoi s-a apropiat de mine, m-a prins de spate si a inceput sa ma sarute:X.

| danylove37 a răspuns:

Pai eram foarte mica.eram in clasa a 4a, nu stiam eu cum e cu dragostea.acum insa stiu si e foarte dureros era mai bine cand eram mai mica.