| d3nisa202 a întrebat:

La cati ani ati sarutat un baiat/fata) si cum a fost-funda+vot la cel mai romantic si lung raspuns!

Răspuns Câştigător
| Amalia a răspuns:

13 Ani.Anu trecut.
a fost foarte frumos

romantic.Eu ma uitam la el, si el se uita la mine, foarte atent.si dintr-o data s-a apropiat de mine,si mi-am adt seama ce vroia sa faca.Iar apoi m-am aporpiat si eu, ne-am sarutat.si dupa aia,mi-a zis ca am niste buze ff dulci,si ca ar vrea sa mai incercam experimentul asta laughing, asa l-a numit el.Si apoi am ras un pic, si iar ne-am sarutat.Si ne strangeam in brate.Si el avea 14 ani. Daca are ceva importanta.big grin

Funda?

9 răspunsuri:
| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna:*

Pai aveam 12 anihee hee

Nu stiam sa sarut f bine.
Si a fost cu un baiat cu care fusesem dar de care ma despartisem deoarece ma inselase.(tin sa mentionez ca atunci cand am fost cu el nu ne sarutam cu limba.decat ne pupam)

Si.era vorba de un pariu.si daca il pierdeam trebuia sa il SARUT pe acel baiathee hee

Eram intr'o excursie...eram la intoarcere.in autocar era o muzica buna.era intuneric o atmosfera chiar romantica.hee hee

Eu am pierdut acel pariu.si eram furioasa.dar eram si putin fericita si emotsionata.pentru ca el a fost singurul baiat pe care l'am iubit si inca il iubeambig grin

El vroia sa ma sarute.dar eu aveam ceva indoielilaughing
Pana la urma mi-am luat inimaa in dintsi si l'am sarutat...:X
A fost un sentiment asa placut.mi-a adus aminte de vremurile in care eram impreunahappy

te pup:*

| andreea_4139 a răspuns:

La 10 -11 anilaughing atunci nu prea stiam eu ce e cu chstiiile astea(iubire, sarutlaughing) dar a fost prima mea iubire si nu se uita niciodatahee hee

| Inna16 a răspuns:

La 13 ':-x

a fostt super
efectiv m-am pierdut

eram intr-o lume paralelahappy

| dayanalove12 a răspuns:

Prima oara am sarutat la varsta de 11 anibig grin.a fost super.au dreptate fetele de sus.nu stiam eu ce e aia iubirea si chestii din astea, dar sti cum se spune, prima iubire nu se uita niciodata.pai primul sarut a fost super.ne-am intalnit ca sa ne ducem la scoala impreuna.cand am ajuns m-a prins de maini, m-a tras catre el si m-a sarutat(pana atunci doar ne pupam).a fost foarte frumos si romantic.:X

| Pastiluţă a răspuns:

Bună.
Păi primul a fost pe la 11-12 ani
Au dreptate şi fetele de mai sus.Nu prea ştiam eu ce-i cu iubirea şi ăstea ăstea dar a fost foarte tare frate laughing)
şi da.M-am lăsat dusă de val. Evident că atunci când m-a atins îmi tremurau picioarele laughing.El expert în aşa ceva pe lângă căcăcioasa de mine laughing.Dar a fost foarte ''delicios'' :d.Îţi dai seama că am rămas cu ''limba pe moaţe'' după el.Prima iubire nah.Şi acum e mult mai special decât actualul iubit.laughing

Fundă?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 14 ANI`!

A fost sOper`!

Am avuth emOtii` da m`am lasath dusa de val`!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 12 ani. A fost cu baiatul pe care il placeam si atunci clar ca a fost fain.Chestia de placere este si de la baiat sau fata ...depinde cum te saruta.Si eu pe acel baiat pe care
l-am sarutat si mo sarutat ...saruta dulce si senzual.a fost super. Succes la vanatoarea de saruturi! kiss

| SAKIRA_9871 a răspuns:

La 12 ani. aproape 13:X prima data nu m`am priceput prea bine.dar cat de cat a mers:X:Xlove struck a fost super romantic:X:X :X::X:X:X::X

| de3a_4458 a răspuns:

La 13 ani ...nu prea stiam sa sarut, eram amandoi asa de timizibatting eyelashes eram sub un acoperis la o scoala, ne adaposteam de ploaie, desi era vara, si ne-am aproiat unu de celalalt, si s-a intamplat :X si apoi am stat ceva timp in bratele lui...:X A fost foarte frumos, fost si primul lui sarut