| adynna_8265 a întrebat:

Lumeeeee vreau repede repede un sms de dragoste da nu de pe net...cv din mintea voastra va rooog help meeecrying...trebuie sa trimit unul acum si nu am nicio idee crying... dar inca o data nu de pe net ca el vrea sa il scriu de la mine si nu imi vine nimic in minte...plssss ajutati`maaaaa big grin

7 răspunsuri:
| Frogie a răspuns:

Ar trebui sa trimiti acel msj cu cuvintele tale...cu ceea ce simti tu mai exact... din inima...nu de la noi tongue

| DMV a răspuns:

Pai daca ne-ai spune si ce ti-a scris el, ar fi mai usor sa facem o declaratie inteligenta in care sa ii zicem indirect ca am facut-o noi si nu e luata de pe net.

| Moneyandfame a răspuns:

Nici macar un mesaj din capul vostru nu mai sunteti in stare sa scrieti. Daca te punea sa ii scrii o scrisoare, dadeai de cel cu coada.Pacat...pacat.

| canarita a răspuns:

La cum ai scris sincer nu meriti un raspuns... daca prietenul meu ar cauta pe la altii mesaje de dragoste si as sti ca nu sunt cuvintele lui, m-as simti jignita si aiurea...plus ca mi-as ridica o serie de semne de intrebare la adresa lui...SCRIE CE SIMTI

| knnight a răspuns:

Dar nu trebuie sa scrii un sms complicat de dragoste, mai bine scrie cele 2 cuvinte si atat:'Te iubesc'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa presupunem ca e pentru altcineva big grin
TU esti iubirea vietii mele in paradis eu te-am gasit
De-ar sti al meu prieten drag ce bunaciune mi-am gasit
Ma uit la geam cu sufletul curat si te astept sa vii
Ti-am dat acum un ceas sa-mi iei la vibrator baterii
Sa-ti spuna luna cat de mult eu te astept cocheta
Nu ma refer la luna de pe cer si la luna din poseta. big grin
Te-o fi blocat si stai ca proasta cumva la trecerea de pietoni
Stiu ca nu calci pe zebra ca aveti aceiasi neuroni
Sa-mi ierti aceste ganduri ca oricum nu sunt curate
Sa sti ca eu te voi iubi pana ranga ne va desparte.
e din mintea mea asa ai zis...si sa stii ca e cam tarziu acum hai noapte buna tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lumea vrea mai multe sms de dradoste de pe net ca nu au nici o mica idee de un sms da dragoste.