| Sмιle a întrebat:

Luna asta nu mi-a venit menstruatia, ar trebui sa ma ingrijorez? Tin sa precizez ca NU am avut contact sexual. Funda, multumesc!

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
daca ai fost cuminte, nu trebuie sa ai acest stres, dar ar fi un semn de intrebare de ce nu iti vine... poate fi o raceala/o infectie/stres/dereglare etc.
o mica vizita la medicul de familie nu strica.
O zi frumoasa sa aihappy

| JustRoxanne a răspuns:

Buna!
Din moment ce nu ai avut contact sexual, nu ai de ce sa iti faci griji. Si mie mi se mai intampla cateodata sa imi intarzie chiar si o luna.
O zi buna!