| anonim_4396 a întrebat:

Ma ajutzti plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz vreau sa ma placa macar o fata am mare nevoie de ajutor daca vreti sa ma ajutati luati id meu mes andreismecheru9 dau fundit am mare mare nevoie de voi

Răspuns Câştigător
| sCuMpiChA a răspuns:

Incearca sa te uiti atent in ochii ei o perioada, apoi cand o vezi pe ea incearca sa glumesti cu o alta fata o prietena.

6 răspunsuri:
| CryssCrySta a răspuns:

Cati ani ai(de curiozitate)? e chir atat de greupt un baiat sa se faca placut de fete? un singur sfat sa nu pari niciodata disperat atunci chiar nu a nici o sansa.

| MMadalina a răspuns:

Copilu', te simti bine?

| anaconda26 a răspuns (pentru MMadalina):

Nu te simti tu bine

| CannbalCorpse a răspuns:

Huăăă! Câti ani ai?! Mai bine vezi-ţi de şcoală!yawn

| TrixLove a răspuns:

Cred ca ar trebuis a nu te mai autointitulezi jmecher, deoarece e de cocalar, iar nicio fata nu prezinta interes pentru jmecheri. SI ar trebui sa faci cunostiinta cu cat mai multe fete, sa te porti frumos, sa cauti interese comune, sa le faci cinste cu sucuri, inghetata...ma rog. Dar ai timp. big grin bafta. Funda?

| mititicataceascumpa a răspuns:

La 9 ani iti arde de iubir?
mai bine vezi-ti tu de scoala si pe la 14 ani iubirea