| Tina_8277 a întrebat:

Ma putei ajuta cu niste statusuri scurte si noi, care nu le pot gasi oriunde?
Va rogbatting eyelashes! Funda

Răspuns Câştigător
| Michidutsa a răspuns:

adevaratele pasiuni sunt cele pe care le ascunzi.

Europa lovita de tir plange la fel de frumos ca nae`lu` zamfir!

Cuvintele sunt lacrimile celor care ar fi vrut asa de mult sa plânga si nu au putut.happy

Am invatat ca unii vin si pleaca, lasa ca o sa treaca!

aceeasi banca, acelasi pom, sentimente sincere in acelasi om

Inca o data, iar si din nou te fac high cand tu te simti low

Te mai astept o zi, sau poate doua iar daca ai sa vi ma fac ca ploua.

Promit ca o sa fiu cuminte de acum inainte.

Iti cer cheia tricoul meu de somn, dar nu iti cer iertare!

Nu e prima, nu e primul fata asta iti ia mintile m-ai rau ca vinul!

Si ti-am promis ca daca unul care, cadem amandoi!

Nu-ti fa iluzii degeaba, pentru ca stii foarte bine cum sta treaba.

Lasa, lasa ploaia sa cada vocea iubirii intr-o zi n-o sa mai taca!

Unele nu sunt chiar asa scurte dar sper sa-ti placa kiss pupici

4 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Tu stii ca te iubesc, asta e punctul tau forte! winking

Si daca nu ai fi Tu...cine as fi Eu!?

Exista 4 etape catre fericire : 1.eu 2. tu 3.inimile noastre 4.noi doi impreuna.

Cat de departe-am ajuns, misterul din stele-i patruns, cu privirea impietrita in sus, caut vise si pasii-s marunti...

Am buzele umede si iti rostesc numele. Am o inima, un suflet, o noapte si o zi, am vise si sperante, dar mai presus de toate am sentimente si ele iti apartin :X

Iubirea este suprema lege a universului: lege misterioasă care guvernează totul...

A iubi nu inseamna a ne privi unul pe celalalt, ci a privi amandoi in aceeasi directie.

Iubirea este o Floare de nu-mă-uita aşezată la buzunarul inimii.

| BeHappyForMe a răspuns:

N-am haine de firma, nu am fite Nu sn ca celelalte fetite Doar cu o privire e de ajuns sa te inghet...

Sε Poartă Alb, Sε Poartă Vεrdε, Sε Poartă Iar Duηgi, Buliηε, Flori Si Zεbrε... Sε Poartă Fεtεlε Brunette!

Am zIlE BuNe sI ReLe...Si m'aM ObIsNuIt cU ElE, O Zi bUNa o zI Rea MaI TrEcE Ink-uN aN din Viata MeA...

~~Am RaMaS La fel De InOcEnTa... DiFeRenTza E Ca AcuMa Nu ImI MaI E FRiCa De .A.P.A.R.E.N.T.Z.E. ...Nu-Mi PaSa De Ei: Iubesc pE ciNE ma iUbeStE.

O cale batuta. Un drum fara inceputstraight face Doar o pagina lipsita din cartea unui suflet frant straight face

Cat timp respiri invata!

| xFaith a răspuns:

Hey!

Cauta pe statusri name.ro :X

vei gasi ce status vrei

succes happy

| lariisa99 a răspuns:

___[]~[:*]~ CeI care ma critica si Ma invidiaza ~[phbbbbt]~___Vor doar sa ma scHimBe___PenTru cA vad in mine ceea cE Ei nu vor Fii niciodata [!]~[:*]~[]___

La inceput n-o iubeam, acum o iubesc ca la inceput!

Numar oile de pe mess; daca te-am sarit, esti capra! Mai stai o data... big grin

Dk cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte.

daca nu ai auzit de mine inseamna ca nu ai cultura generalawinking

imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fie mereu cu o treapta deasupra lor

Sa inventat pizza EMO, avantaj...se taie singura