| kkkarinaaaaa a întrebat:

Hei, imi putei da niste statusuri dragute despre orice? (cat mai multe) laughing?

3 răspunsuri:
| Lariiiiiiii a răspuns:

Aminteste-ti permanent ca vorbele tale pot avea mai multa greutate decât crezi si ca exista o diferenta între ceea ce spui si ceea ce se aude

În viață e de ajuns o singură minciună pentru a te îndoi de toate adevărurile spuse până atunci

Traieste in asa fel incat sa nu ti se observe prezenta, dar cand pleci din acel loc sa ti se simta lipsa!

Totul trece, va trece si asta!

Pierderile te vor ajuta sa pretuiesti ceea ce ai!

Ceea ce nu poti obtine intotdeauna iti pare mai bun decat ceea ce ai. In asta si consta romantismul si idiotismul vietii omenesti

Rabdarea de a astepta va fi mereu rasplatita! Cu cat astepti mai mult, cu atat rasplata va fi mai mare... Dar ai grija, sa nu astepti mai mult decat iti permite viata!

Redau doar ceea ce reflectez, iubesc doar ceea ce apreciez, daruiesc doar la cei ce ii stimez, protejez doar ceea ce mi-e mai scump si ajung mereu unde imi propun... orice minut e un nou inceput
Sursa : http://www.status.joo.ro/de-viata/statusuri-2.html

| IchimSorin a răspuns:

Uite aici un site: http://www.statusuri.ro/statusuri-noi.html. Sper ca te-am ajutat!

| Pufuletzica14 a răspuns:

Http://statusbun.com/ sper sa iti placa...