| NuAmGasitUnNume a întrebat:

Ma puteti ajuta?

am o problema foarte mare, diriginta e pe cale sa-mi scada NOTA LA PURTARE din cauza ca mi-am filmat prieteni cum sar peste banci in clasa si i-am pus pe YouTube! cum as putea remedia problema? va rog, deja am sters clipurile!

se poate remedia problema?

PS:diriginta nu este convinsa daca vrea sa-mi scada nota la purtare.

ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| Ionut6999 a răspuns:

Si la noi la scoala este regula ca este strict interzis sa filmam sau sa facem fotografii in interiorul scolii. Dar de cate ori colegi deai mei au filmat batai intre ei sau tot asa cum sar de pe banci, ehehe. Daca chiar nu e asa suparata, cereti evident scuze, promite-i ca nu se mai repeta, si spune-i ca ai sa te revansezi (doar spune-i pentru ca oricum no sa-ti ceara ceva ca sa te revansezi dar gestul conteaza). Sper ca te-am ajutat.

| NuAmGasitUnNume explică:

Mi-am cerut deja iertare! cat despre parinti nu as vrea sa afle...

| ğözde a răspuns:

Se poate remedia, cred ca ar fi bine sa-i spui si parintilor ce s-a intamplat, daca nu au aflat. Si cere`ti iertare de la " profa " nu stiu ce sa mai spun, dar parerea mea : nu este chiar asa de rau ce ai facut happy.