| ionnik a întrebat:

Vi s-a parut scurta vacanta asta? mie da. vreti sa inceapa scoala?

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da si nu.Niciodata n-am sa zic ca vreau sa inceapa scoalaI don't want to seeNu fac eu greseli de asteashame on you

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Ca intotdeauna, vacanta mare pare foarte foarte scurta.Cred ca toti gandim asa. Dar totusi eu vreau sa inceapa scoala, deoarece mi-e dor de colegii mei, mai ales de colege si de toate nazbatiile pe care le facem la scoala.Astept cu nerabdare sa inceapa!

| aquila_4553 a răspuns:

Cred ca vacanta asta mi s-a parut cea mai scurta din toate.acum vreo 2 ani de abia asteptam sa inceapa scoala, parca nu se mai termina vacanta, iar acum mai vreau, pentru ca mi-e frica de noua etapa. liceul.deja mi-e dor de fostii colegi si ma gandesc ca toate serile mele la calculator sunt deja pe sfarsite.anul acesta mi s-a parut ca a trecut extraordinar de repede...totusi nu ma pot opune timpuluihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scurta. da foarte.ideea e ca toate vacantele mi se par scurte.nu prea vreau sainceapa scoala pentru ca trec a opta si am ceva emotii.